Zkušenosti = úspěšnost = získání dotací pro Vaši firmu

Společnost SMARK financial group s.r.o. byla založena za účelem profesní specializace na projekty financované z EU prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu – Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost v letech 2014 – 2020. Dotace z EU řešíme od samého počátku možnosti jejich čerpání pro firmy působící v ČR, tedy od roku 2004. Za tu dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností a znalostí, díky kterým máme nyní úspěšnost takovou, jakou máme a můžeme si dovolit inkasovat nulové fixní platby, poplatky a zálohy. Placeni jsme tedy pouze v případě úspěšného projektu ve formě provize z peněz vyplavených na účet klienta. V případě neúspěšného projektu bychom pro Vás pracovali naprosto zadarmo.

Náš tým se skládá  z odborníků v daných oblastech podpory programu OPPIK a jsme tak schopni nastavit projekt a veškeré potřebné podklady projektu takovým způsobem, aby efekt podpory byl pro klienta co nejvýraznější. Samozřejmostí jsou konzultace a řešení případných změn realizovaných v průběhu projektu či po jeho skončení v době monitoringu.

Samozřejmostí je pro nás kompletní servis při organizaci výběrových řízení, tvorby zadávací dokumentace projektu, nastavení parametrů, vyhodnocení i plná komunikace s žadateli a účastníky výběrového řízení za klienta. V těchto legislativně velmi složitých záležitostech Vám rádi pomůžeme.

Zajištění finančních zdrojů pro Vás projekt

Jelikož chceme našim klientům přinést pokud možno dokonalý servis, naše práce nás baví a v realizaci investičních projektů spatřujeme opravdový smysl, rozhodli jsme se jít dále a navázali spolupráci s finanční skupinou Broker Consulting. Díky této spolupráci jsme schopni zajistit pro investiční projekty našich klientů finanční zdroje ještě před samotným začátkem jejich realizace a to za co nejvýhodnějších podmínek pro klienta.

Nadační fond PĚTNÍK

Úspěšní by měli pomáhat těm, kteří v životě příliš štěstí neměli! Založili jsme Nadační fond PĚTNÍK, jehož provoz také plně financujeme. Fond se snaží zajistit pentaplegikům, lidem s kompletním ochrnutím těla, alespoň základní potřeby pro důstojný život a pomoci jim v jejich nelehkém boji alespoň po finanční stránce. Část svého zisku tak navíc společnost SMARK financial group s.r.o. odvádí přímo na konto Fondu, který za tyto peníze následně nakupuje potřeby pro takto postižené lidi, kteří by jinak těžko mohli nalézt zázemí v podobě tolik prospěšného domácího ošetřování. Využíváním našich služeb se do této pomoci zapojujete s námi!

Neváhejte, kontaktujte nás a přidejte se k firmám, které již prostředky z EU čerpají. Za naši společnost slibuji, že pro Vás uděláme maximum.

 

Za tým SMARK

Ing. Jan Smolík
jednatel společnosti