fw-1

ať už vyrábíte cokoliv

...nebo chcete vyrábět

fw-1

zvažujete investici a sháníte finanční pomoc

nemovitosti, technologie, vybavení, vývoj…

fw-1

připojte se k čerpání evropských peněz i Vy

veškeré starosti nechte na nás

fw-1

bez poplatků a fixních plateb

platba provize pouze v případě úspěšného projektu

Naše služby

DOTACE Z EU

Kompletně vyřídíme a získáme pro Vás dotace z EU! Ať už se jedná o investice do technologií, nemovitostí, vlastního výzkumu a vývoje, školení zaměstnanců, úspory energie či jiných zajímavých projektů. Není důležité, zda jste OSVČ či firemní zákazník, i Vy můžete dosáhnout na velmi zajímavé finanční prostředky z Evropské unie! Pořizujete nové IT vybavení, jste IT firma a vytváříte nějaké vlastní řešení, budujete datové centrum? I pro Vás je možné získat výraznou finanční pomoc. Provizi si účtujeme pouze v případě úspěšného projektu, tedy schválené a Vám vyplacené dotace. Žádné fixní platby, žádné zálohy nebo poplatky! Vyřízení a získání dotace zajistíme kompletně, včetně následného servisu.

Více informací

FINANČNÍ PORADENSTVÍ

V rámci dlouhodobé spolupráce se společností Broker Consulting poskytujeme pomoc v oblasti firemního financování, ať už v souvislosti se zajištěním finančních prostředků formou velmi výhodných firemních úvěrů pro realizované dotační projekty, či na žádost klienta pro jakékoliv další potřeby. Jsme schopni výrazným způsobem optimalizovat firemní finance a realizovat úsporná opatření v oblastech firemního pojištění majetku, vozového parku, odpovědností za škodu atd., realizovat finanční nástroje v oblasti odměňování zaměstnanců, příspěvků na pojištění apod. Klient za naše služby nehradí žádné poplatky, veškeré provize jsou vypláceny ze strany finančních institucí nebo z realizovaných úspor!

Více informací

NADAČNÍ FOND PĚTNÍK

Jako úspěšná firma se snažíme pomáhat těm, kteří v životě neměli tolik štěstí. Proto plně financujeme provoz Nadačního fondu PĚTNÍK, který pomáhá lidem s úplným ochrnutím těla a potřebou dýchání pomocí dýchacího přístroje, tzv. pentaplegikům. Tito lidé jsou v drtivé většině případů doživotně upoutáni na lůžko a odkázáni na pomoc druhých. Snažíme se tedy ulevit jim alespoň po finanční stránce a pomoci těmto lidem kvalitně žít každý další den. Z výše uvedených důvodů financujeme z našeho zisku celý provoz fondu a z realizovaných projektů také přispíváme přímo na podporu konkrétních postižených lidí. Věříme, že to má opravdu smysl. Využíváním našich služeb tak pomáháte také Vy! Děkujeme.

Více informací